• Rockování v Hospůdce Prorock

  Posted on by Petr

  Přátelé, kamarádi a všichni příznivci živého hraní – je před námi hudební podzim 2018 a čeká nás opět pestrá nabídka koncertů kapel známých z minulých let, ale i takových, které budou mít v Hospůdce Prorock premiéru. Koncerty budou postupně doplňovány a rozpis najdete v záložce AKCE. Ve Fotogalerii najdete díky Mojmírovi momentky z koncertů, které již proběhly.


 • Poděkování za pomoc pejskům

  Posted on by Petr

  Děkujeme všem dobrým lidem, kteří pomohli finančně nebo materiálně pejskům a kočičkám v útulku ve Sloupně, který naše hospůdka již dlouho podporuje. Za vybrané peníze bylo nakoupeno krmení a spolu s ostatními darovanými dekami, konzervami a hračkami bylo předáno majitelce útulku. Kdo by chtěl příště přispět, má k dispozici zapečetěnou kasičku na baru v hospůdce nebo se může domluvit na jiné materiální pomoci s Luckou. Ještě jednou díky.


 • A byla svatba

  A já tam taky byl – jedl, pil, nevěsta jak z růže květ, ženich jakbysmet.

  Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Vlastně není, teď ta pohádka teprve začíná 🙂

  Vlastíku a Evičko, přejeme Vám pohádkový život !


 • Hladík & Deczi u Jonáše aneb nakonec to nejlepší!

  Letošní jarní koncertní sezona se pomalu, ale jistě, blíží ke svémuIMG_6970-001 závěru a amatéři (a nemyslím to nijak zle) uvolnili místo profesionálům. Pouze lokálně známá jména jako Manuál, Vendetta či Teplá buchta byla v koncertním programu hospůdky Jonáš &Prorock vystřídána opravdovými veličinami ve světě hudby.

  Minulý týden hosty naší hospůdky hned dvakrát za sebou potěšil úžasný Radim Hladík se skupinou Blue Effect a pár dnů na to milovníky jazzu nadchl pan Laco Deczi s kapelou Celula New York. IMG_7101Bylo velmi zajímavé pozorovat, jak se jinak zarytí příznivci klasického rocku v naprosté pohodě srovnali se sice příbuzným, avšak poněkud odlišným hudebním stylem. Přesně tu bylo vidět, jak společné kořeny obou žánrů dovedly ke shodě a nadšení posluchače napříč generacemi. Velký dík tedy patří nejen oběma vystoupivším kapelám, ale i pořadatelům těchto, doufáme, už tradičních kulturních akcí, Vlastovi a Márovi.

  …a co na úplný závěr? V pátek 22.5. nás čeká Hippies party s kapelami The Golden Sixties a Santana revival a o týden později u nás vystoupí již dobře známí The On line Session. Zveme příznivce dobré zábavy na obě poslední jarní akce a budeme se těšit na shledanou!


 • Večer ve znamení Old School Rocku

  Poslední lednový páteční DSC_1677večer v hospůdce Jonáš & Prorock patřil do kategorie „Old School Rock“ Bylo velmi příjemné poslechnout si staré fláky v podání kapel Aťanova Artróza Band a Grádo Osaka s Jardou Muzikantem a Honzou Dürrerem. Všichni, co dorazili, zažili neopakovatelnou atmosféru Jonášovských koncertů, které už tradičně zaručují vysokou kvalitu hudební produkce. Byl-li snad mezi příchozími někdo, kdo zažil tuto rockovou smršť poprvé, pevně věřím, že si cestu mezi nás najde i napříště. Za fotky tentokrát patří díky Láďovi, k prohlédnutí jsou v GALERII


 • Hororová Orlice 2014

  Posted on by Petr

  Výborná nálada, super počasí, skvělé masky. Taková byla letošní Orlice. Díky všem, že si dali tu práci a na splutí Orlice se dobře připravili. Masky byly perfektní a budily zaslouženou pozornost ve vlaku do Týniště i během průvodu na loděnici. Fotečky z akce najdete ve Fotogalerii a na Facebooku Pepína. Další fotky v plné velikosti naleznete na Ulozto.cz.

  zombici47


 • Začínáme vařit !

  Posted on by Petr

  Kvalitní domácí jídla za příznivé  ceny – to je další lákadlo Hospůdky Jonáš a Prorock. V nové, moderně zařízené kuchyni, budou mistři kuchaři denně připravovat meníčka pro hladové krky. Za příznivého počasí se bude také večer grilovat a tak nabídka jídel bude rozšířena o několik druhů steaků. Menu platí od 11.00 do vyprodání. A chcete-li vědět, co pro vás chystáme za dobroty, stačí se kouknout na jídelní lístek.


 • Exkurze do pivovaru Rohozec

  V pondělí 2.6.2014 se pod záštitou Hospůdky Prorock a Jonáš uskutečnil již druhý výlet do pivovaru. Tentokrát jsme navštívili Pivovar Rohozec, jehož pivečka se v naší hospůdce čepují. Téměř plný autobus vyrazil od hospody v 16 hodin a nálada byla od začátku výborná. V Malém Rohozci nás uvítala obchodní zástupkyně pivovaru a vydali jsme se na exkurzi. S odborným výkladem jsme prošli varnu, spilku i sklepy, kde jsme přímo z tanků mohli ochutnat výborné pivečko. Po exkurzi nás čekalo občersvení v přilehlé pivovarské hospodě. Gulášek s houskovým knedlíkem a pivo dle výběru, co víc si přát. O dobrou náladu se postaral harmonikář, který byl na exkurzi s námi a slíbil, že příště pojede znovu. Děkujeme Vlastíkovi na vydařenou akci a už se těšíme příští exkurzi, která je plánovaná do Pivovaru Náchod. Pár snímků z akce najdete ve fotogalerii.

  Rohozec
  Rohozec