• Post Format Obrázek
  • Hladík & Deczi u Jonáše aneb nakonec to nejlepší!

    Letošní jarní koncertní sezona se pomalu, ale jistě, blíží ke svémuIMG_6970-001 závěru a amatéři (a nemyslím to nijak zle) uvolnili místo profesionálům. Pouze lokálně známá jména jako Manuál, Vendetta či Teplá buchta byla v koncertním programu hospůdky Jonáš &Prorock vystřídána opravdovými veličinami ve světě hudby.

    Minulý týden hosty naší hospůdky hned dvakrát za sebou potěšil úžasný Radim Hladík se skupinou Blue Effect a pár dnů na to milovníky jazzu nadchl pan Laco Deczi s kapelou Celula New York. IMG_7101Bylo velmi zajímavé pozorovat, jak se jinak zarytí příznivci klasického rocku v naprosté pohodě srovnali se sice příbuzným, avšak poněkud odlišným hudebním stylem. Přesně tu bylo vidět, jak společné kořeny obou žánrů dovedly ke shodě a nadšení posluchače napříč generacemi. Velký dík tedy patří nejen oběma vystoupivším kapelám, ale i pořadatelům těchto, doufáme, už tradičních kulturních akcí, Vlastovi a Márovi.

    …a co na úplný závěr? V pátek 22.5. nás čeká Hippies party s kapelami The Golden Sixties a Santana revival a o týden později u nás vystoupí již dobře známí The On line Session. Zveme příznivce dobré zábavy na obě poslední jarní akce a budeme se těšit na shledanou!